Ważne są negocjacje

Posted by on wrz 8, 2015 in Handel nieruchomościami | 0 comments

marketing-and-brandingKiedy wiemy, do czego dążymy, to staramy się to za wszelką cenę osiągnąć. Tylko dzięki własnemu samozaparciu mamy szansę na osiągnięcie czegokolwiek. Kiedy zamierzamy zakupić nowy dom czy mieszkanie, to każdy tysiąc złotych zdaje się być ogromną oszczędnością. Dlatego też warto starać się maksymalnie negocjować cenę. Jeżeli spotkamy się ze sprzedawcą, któremu naprawdę zależy na szybkiej sprzedaży, to istnieje o wiele większe prawdopodobieństwo, że pójdzie on nam na rękę.

Nie należy się wstydzić podsunąć swojej własnej propozycji do co ceny nieruchomości. Często te kwoty, jakie znajdują się na ogłoszeniach, są celowo zawyżone. Warto o tym pamiętać. Bez wątpienia absolutnie nic nie stracimy na tym, że będziemy starali się negocjować cenę. Dla kilku czy kilkunastu tysięcy naprawdę warto to robić. Dzięki takiej oszczędności pieniądze będziemy mogli przeznaczyć na wyposażenie pomieszczeń czy ich odnowę. Co więcej, często dzięki temu okazuje się, że kwota kredytu, o jaką się staraliśmy, może być niższa. Będziemy zatem zadłużeni w nieco mniejszym stopniu, co bez wątpienia będzie naprawdę dobrą wiadomością. Aby dowiedzieć się wszystkich szczegółów dotyczących ceny, wystarczy jedynie zadzwonić do biura nieruchomości.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>